KONST / Litografier / Grafiskt blad 13984010

nr 1398 4010

Grafiskt blad

Gicléetryck, Veronica Sofie, "Lights". Signerad, numrerad 19/40, oramat löst blad, 38x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16

24/5 20:13:11 1      Vinnande bud